ranking golarek 2021
fot. Pixabay.com

Golarka elektryczna zapewnia szybką i bezpieczną depilację. Mimo powszechnej opinii, używanie jej jest nie tylko bardziej ekologiczne od tradycyjnych jednorazówek ale także bardziej oszczędne. Producenci oferują nam coraz to nowsze modele. Którą golarkę najlepiej wybrać? Sprawdziliśmy opinie użytkowniczek najchętniej kupowanych modeli. 

Golarka elektryczna dla kogo?

Używanie golarki elektrycznej jest bezpieczniejsze niż jednorazówki. Maszynka do golenia, która przeznaczona jest do jednorazowego użytku jest tak skonstruowana, że nie powinniśmy jej używać wielokrotnie. Brak możliwości dokładnego wyczyszczenia jej sprawia, że zawsze zostają na niej kawałki naszego naskórka. Te zaś są pożywką dla bakterii i grzybów. 

Ponadto żyletki używane w maszynkach jednorazowych po pierwszym użyciu ulegają stępieniu. Taką tępą maszynką bardzo łatwo się zaciąć, a sama jednorazówka już nie goli tak dokładnie. 

Z golarkami elektrycznymi sprawa ma się zupełnie inaczej. Dzięki temu, że ich ostrza są pokryte specjalną folią z dziurkami, łatwiej je wyczyścić. Są one również bezpieczniejsze. Dzięki folii nie zatniemy się. Ostrza w golarkach elektrycznych są bardziej odporne na zużycie. Dzięki temu golarka naprawdę może nam służyć długi czas.

Jaką golarkę kupić? Przygotowaliśmy ranking najlepszych golarek elektrycznych dla kobiet w 2021 roku. 

Ranking golarek damskich 2021

golarki elektryczne ranking
fot. Unsplash.com

REMINGTON Smooth&Silky WDF5030

Ta golarka foliowa to urządzenie najwyższej jakości. Ponadto REMINGTON wyposażył ten model w trymer. 

Podwójne, hipoalergiczne folie wraz z systemem, który zabezpiecza ostrza przed zatykaniem, dbają, by golarka posłużyła nam przez bardzo długi czas.

Ergonomiczny uchwyt ułatwiający manewrowanie golarką, oraz wodoodporność efektywnie wpływają na użytkowanie urządzeniem. Umożliwiają także bezpieczną pracę zarówno na mokro jak i na sucho. Golarkę możemy też dokładnie umyć pod bieżącą wodą.

Akumulator pozwala na bezprzewodową pracę nawet przez 40 minut. Zadba w ten sposób o Twoją gładką skórę tydzień po tygodniu.

Golarka ta potrzebuje bardzo dużo czasu do pełnego naładowania się. Jest to aż 20 godzin.

Philips SatinShave Prestige BRL170/00

Golarka Philips stworzona jest do pracy zarówno na sucho jak i na mokro. Komfort pracy w każdych warunkach zapewnia antypoślizgowy uchwyt. Zarówno w wannie jak i pod prysznicem.

Philips wyposażył SaitnShave w najbardziej zaawansowany system tnący. Elastyczne i specjalnie zakrzywione ostrza potrafią obcinać nawet 75% więcej włosów niż ostrza z tradycyjnych golarek dla kobiet.

Ostrza schowane zostały w specjalnych siateczkach, które dopasowują się bez problemu do kształtu ciała. Golarka zapewnia w ten sposób najdokładniejsze golenie.

By jeszcze efektywniej dbać o gładkie ciało, głowica urządzenia jest ruchoma. Ruchoma głowica i jej elastyczna szyjka dopasowują się dokładnie do ciała. 

Po obu stronach głowicy znajduje się delikatne i miękkie poduszki. 

Z pewnością atutem jest wskaźnik naładowania akumulatora. Informuje on o poziomie naładowania lub o podłączeniu akumulatora do ładowarki. Oprócz tego, że golarka ta ładuje się w jedyną godzinę, posiada ona również tryb szybkiego ładowania. Zajmuje ono jedynie 5 minut. Po tym czasie SatinShave pozwala na jednorazowe golenie. 

Esperanza ARUBA EBG003V

Jest to jedna z tańszych golarek w naszym zestawieniu. ARUBA jest urządzeniem 2w1, tak jak poprzednie modele. Tryb golenia lub trymowania spełni wszelkie oczekiwania każdej kobiety. 

Ta bezprzewodowa golarka wyposażona została w wysokiej jakości system ostrzy, który pozwala na usunięcie nawet najkrótszych włosków. 

Esperanza zasilana jest na baterie. Odporna na zachlapania, jednak nie wodoodporna. 

Jej atutem jest z pewnością możliwość łatwego ustawiania prędkości działania. Wystarczy przekręcić pokrętło, by dobrać odpowiednią moc.

najlepsze golarki 2021
fot. Unsplash.com

Golarki elektryczne są bezpieczniejsze od jednorazowych maszynek i dużo wydajniejsze. Umożliwiają golenie na sucho, a wiele modeli również na mokro. Dzięki foliom zapewniającym ochronę przed zacięciem się oraz ochronie ostrzy golarki elektrycznie nie tylko posłużą nam dłużej, ale również z większą delikatnością i dokładnością pomogą pozbyć się niechcianego owłosienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here