ranking spacerówek 2021
fot. Unsplash.com

Spacerówka jest wózkiem, który używamy dość długo. W spacerówce dziecko podróżuje minimum do 2 roku życia. Dlatego warto zainwestować w taką spacerówkę, która będzie odpowiadała zarówno rodzicom jak i maluchom.

Spacerówka, czyli wózek bez gondoli, to zwinny pojazd.Zajmuje ona mniej miejsca niż wózek z gondolą. Możemy kupić taką na czterech lub trzech kółkach. Mamy do wyboru te, które mają regulowane oparcie, umożliwiające położenie dziecka, lub bez tego udogodnienia. My sprawdziliśmy, jakie panują trendy wśród wózków spacerowych. Oto ranking spacerówek 2021!

KinderKraft Spacerówka PILOT

Jest to spacerówka must have. Funkcjonalna i przede wszystkim kompaktowa. Rodzic może ją złożyć do bardzo małych gabarytów jedną ręką w ciągu zaledwie kilka sekund. Wszystko  to dzięki nowoczesnemu mechanizmowi składania i rozkładania. 

Jej waga to zaledwie 5,8 kg. Ponadto wózek ten posiada wygodny pas naramienny, pozwalający na bardzo wygodne przenoszenie go.

PILOT to również bezpieczeństwo. Oprócz zabezpieczeń przed przypadkowym złożeniem, wózek ten posiada również centralny hamulec i pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. To również specjalny pasek zapobiegający niekontrolowanemu oddalaniu się wózka. 

Wygodę zapewniają również amortyzowane gumowe, łożyskowane koła. Bezpieczeństwo malucha zaś demontowana barierka w kształcie litery T. 

KinderKraft wyposażył ten model spacerówki w możliwość regulowania oparcia. Dzięki temu dziecko w każdej chwili może wygodnie się położyć, gdy przyjdzie czas na drzemkę. 

Daszek z okienkiem, folia przeciwdeszczowa, a nawet śpiworek na nóżki. Wszystko to znajdziemy w zestawie. Tak jak uchwyt na kawę i pojemny kosz pod siedziskiem.

jaką spacerówkę kupić?
fot. Unsplash.com

Lionelo Spacerówka Elia

Wózek ten wyposażono w najpotrzebniejsze gadżety. Od ocieplacza na nóżki, moskitiery i folii przeciwdeszczowej, aż po duży kosz na zakupy.

Spacerówka Elia posiada dwustopniowy daszek. Zapewnia on ochronę UV oraz przed deszczem czy wiatrem. 

Cechuje go lekka, a zarazem bardzo wytrzymała konstrukcja.

Koła posiadają bardzo dobre amortyzatory i blokadę przednich kół. 

Regulacja podnóżka i oparcia zapewnia wygodę każdemu maluchowi. Zaś dla jego bezpieczeństwa, spacerówkę wyposażono w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.

BUGGY GO EASYWALKER

Wyjątkowo lekka i kompaktowa spacerówka potrafi zmienić życie. Gdy dodamy do niej niebanalny design i wygodę korzystania, powstaje nam Buggy go easywalker.

Ciekawostką jest fakt, że wraz z wózkiem dostajemy torbę, w którą zmieści się złożony wózek. Dzięki niej łatwiej będzie go nam przenosić. 

Wózek bez problemów możemy rozłożyć do pozycji leżącej. Dla jego wygody całość wyścielona jest miękkim materiałem. W każdej chwili materiał ten możemy z łatwością zdjąć i wyprać. 

BUGGY posiada pięciopunktowe, regulowane pasy bezpieczeństwa. 

Amortyzowane koła wyposażone w łożyska kulkowe odpowiadają za wygodę prowadzenia wózka. 

Lionelo Irma Wózek Spacerowy

Irma posiada system szybkiego i łatwego składania i szerokie siedzisko. Sam wózek ma tylko 7 kg. 

Mocne amortyzowane koła odpowiadają za wygodę podróżowania. Dodatkowo, wyposażono go w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz miękki pałąk.

Ponadto Spacerówka Irma daje możliwość rozłożenia oparcia do pozycji leżącej. Wózek przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia, aż do skończenia 5 roku, lub osiągnięcia 15 kilogramów. 

Wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo zapewniają certyfikat Intertek i SGS. Ponadto wózek spełnia dyrektywy normy EN. 

Lonex SPORT II

Jest wózkiem dla najbardziej wymagających. Jego aluminiowa konstrukcja odpowiada za lekkość wózka. Dodatki lnu sprawiają, że materiał jest bardziej przewiewny i naturalny w dotyku. 

Rączka posiada regulację wysokości, a dla wygody obszyto ją skórką.

Oparcie można regulować do pozycji całkowicie leżącej oraz regulowany podnóżek. Budka jest wielostopniowo otwierana. 

Za bezpieczeństwo malucha odpowiada odpinana barierka oraz pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. 

najchętniej kupowane spaceerówki
fot. Unsplash.com

Zakup dobrej spacerówki jest dla rodziców bardzo ważne. Nieważne, czy zależy nam przede wszystkim na wygodzie, czy raczej na możliwości złożenia jej do bardzo małych rozmiarów. Producenci spacerówek reagują na każdą potrzebę rodziców, tworząc różnorodne modele.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here