ranking wózków 2021
fot. Pexels.com

Kupno wózka dla dziecka jest bardzo ważnym elementem zakupu wyprawki. Czy to wózek spacerowy, czy głęboki wózek dla niemowlaka. Jaki wózek dla dziecka wybrać? Które modele są najchętniej kupowane w 2021 roku?

Wózek dla dziecka, który wybrać?

Kupując wózek dla dziecka, musimy zwrócić uwagę na wiele aspektów. Podstawowymi są lekkość prowadzenia i skrętność kółek.

Równie ważne jest bezpieczeństwo i wygoda malucha. Przed zakupem warto też sprawdzić, jakie mamy koła i czy wózek posiada amortyzatory. Także waga samego wózka ma znaczenie. 

Wszystko to wpływa na komfort użytkowania. Związane jest więc z tym, czy z chęcią będziemy używać pierwszego wozu dziecka.

Dlatego przygotowaliśmy opisy kilku najchętniej kupowanych przez nas wózków. Przedstawiamy naszą listę!

Ranking wózków 2021

Bebetto Holland W52 Grafit Głęboko Spacerowy

Model ten sprosta oczekiwaniom nawet wymagających mam. Wszystko to dzięki szeroko rozkładanej budce i wygodnemu systemowi składania stelaża.

Wózek Bebetto Holland jest wyjątkowo lekki. Ponadto cechuje go bardzo atrakcyjny wygląd. Oparcie możemy regulować za pomocą zewnętrznego pokrętła, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. 

Ponadto wózek jest bardzo wytrzymały. Stelaż pokryty został trwałym lakierem. Amortyzatory z systemem Shock Absorption System gwarantują komfort jazdy.

Holland wyposażony został także w część spacerową. Ta posiada szeroki zakres regulacji zarówno siedziska jak i podnóżka. Dziecko możemy posadzić lub rozłożyć mu wózek do pozycji półleżącej. 

W zestawie znajdziemy także Fotelik Mars 0m+. Wyposażony w wygodną wkładkę dla niemowlaka, spełnia on wszystkie potrzebne normy. Posiada Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa, homologację E20 44R-04 4002 oraz został przetestowany w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji. 

ranking wózki dla dzieci 2021
fot. Pexels.com

KinderKraft Wózek wielofunkcyjny 3w1 MOOV 

Jest to nie tylko funkcjonalny wózek od pierwszych dni życia, ale także pojazd o nowoczesnym, modnym wyglądzie.

Posiada on regulowaną rączkę, pozwalającą na komfortowe prowadzenie wózka. KinderKraft MOOV to także prosty mechanizm składania i skrętne, pompowane kółka. 

Na uwagę zasługuje tu możliwość przekładania rączki jednym przyciskiem. Dzięki temu rodzic wygodnie może ustawić dziecko przodem lub tyłem do kierunku jazdy. 

Kinderkraft zadbał tu także o wszelkie bezpieczeństwo malucha podróżującego zarówno w budce, jak i spacerówce. Zadbał więc o wygodę i komfort podróżowania. Zarówno fizyczny jak i psychiczny.

Lionelo Annet Concrete Spacerowy

Annet to wózek dedykowany aktywnym rodzicom. Posiada duże, amortyzowane kółka stworzone z pianki EVA. Daje to nam gwarancję tego, że wózek sprawdzi się na każdym terenie. 

Budka jest większa i obszerniejsza. Nie tylko chroni lepiej malucha przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, ale także daje mu więcej miejsca. 

Wózek posiada stalową ramę i regulację oparcia i podnóżka. Dla bezpieczeństwa zamontowano w wózku Lionelo pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Dzięki dodaniu do tapicerki elementów odblaskowych, na każdym spacerze jesteśmy bardzo dobrze widoczni. 

Stokke Beat Black Melange Spacerowy

Jest to wózek niesłychanie lekki. Waży jedynie 9,5 kg. Rodzic może go złożyć jedną ręką, bez potrzeby zdejmowania siedziska. Dzięki małym rozmiarom po złożeniu nie tylko łatwiej go przewozić autem, ale także przechowywać. 

Amortyzowana rama i duże gumowe koła gwarantują komfortową jazdę. Dodając do tego bardzo dużą zwrotność wózka i mocny hamulec, możemy stwierdzić, że jest to wózek idealny do miejskiej dżungli. 

Regulacja oparcia aż do pozycji leżącej oraz 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa to nie jedyne udogodnienia. Budka tego wózka posiada filtr UPF na poziomie 50+. 

Regulowana, łamana rączka wózka odpowiada za komfortowe sterowanie nim nieważne, ile mierzymy. 

Wózek przeznaczony jest dla dzieci do 22 kg. 

ranking wózków dla dzieci
fot. Pexels.com

Zakup wózka – ważna decyzja dla rodziców

Zakup wózka to wyjątkowa chwila. Chcemy, by nasz maluch czuł się na spacerach jak najlepiej. Jednak także komfort prowadzenia wózka ma tu duże znaczenie. Oprócz podstawowych funkcji wózków, ważne są również dodatki takie jak miejsce na kubek, czy pojemny kosz pod wózkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here