ranking ekspresów przelewowych
fot. Unsplash.com

Znów uczymy się doceniać ekspresy przelewowe. Pozwalają nam one zaparzyć dużą ilość kawy w stosunkowo krótkim czasie. Jakie ekspresy przelewowe warto rozważyć? Przedstawiamy ranking najchętniej kupowanych ekspresów przelewowych!

Na co zwrócić uwagę kupując ekspres przelewowy?

Wybierając odpowiedni dla nas ekspres przelewowy możemy wybierać, czy wolimy mieć tradycyjny dzbanek, czy może termos. Termos nie tylko dłużej trzyma temperaturę. Kolejną zaletą termosu jest bezpieczeństwo. Termosem nikt się nie oparzy, kawa z niego się nie wyleje.

Jeżeli lubimy kawę świeżo mieloną, warto kupić ekspres z funkcją młynka do kawy. Na rynku dostępne są ekspresy zarówno z młynkiem, jak i bez niego. Jeśli zaś chętniej kupujemy kawę mieloną, bo jest nam po prostu tak wygodniej, młynek będzie niepotrzebnym gadżetem w naszym urządzeniu. 

Możemy kupić ekspres, który włączymy za pomocą jednego guzika, lub urządzenie, które zaprogramujemy, by kawę zaparzyło na konkretną godzinę. Wszystko zależy od naszych wymagań. 

Najchętniej kupowane ekspresy przelewowe

Philips HD7459/20

Jest to ekspres Philips Daily Collection. To, czym się wyróżnia na rynku, jest z pewnością specjalny tłoczek Aroma Twister. To on odpowiada za aromatyczną kawę w dzbanku. Dzięki temu, że w optymalny sposób miesza kawę w dzbanku, nie dopuści do sytuacji, by na dnie dzbanka kawa była mocniejsza niż na wierzchu. 

najlepsze ekspresy przelewowe
fot. Unsplash.com

Ponadto ekspres posiada timer, dzięki któremu kawa będzie już gotowa, gdy Ty wstaniesz. 

Blokada kapania sprawia, że możesz nalać sobie bez obaw kawę nawet wtedy, gdy ekspres nie skończył pełnego cyklu parzenia kawy. Po 30 minutach ekspres automatycznie wyłącza się, by zaoszczędzić energię i zachować bezpieczeństwo. By było nam wygodniej, ekspres nadaje się do mycia w zmywarce. 

Bosh CompactClass TKA3A034

Również ten ekspres dba zarówno o środowisko jak i nasze rachunki. Wszystko to za sprawą funkcji automatycznego wyłączania się. 

Safe storage odpowiedzialne za bezpieczeństwo i wygodę. Urządzenie posiada specjalne przedziały na kable zasilające i uchwyt dzbanka. 

Wyposażony w funkcję zapobiegającą kapaniu. Ponadto obsługa sprzętu jest tak łatwa, że każdy sobie z nią poradzi. 

Philips Metal Thermlnox HD7546/20

Ten ekspres posiada dzbanek termiczny. Dzięki temu kawa pozostaje w odpowiedniej temperaturze nawet przez 2 godziny.

Dzięki skoncentrowanemu strumieniowi wody, kawa nabiera głębokiego aromatu. Po zakończeniu parzenia, ekspres automatycznie się wyłącza. Dbając o bezpieczeństwo Twoje i bliskich.

Ponadto ekspres łączy ze sobą nowoczesny styl z elegancją. Dzięki połączeniu czerni wraz z metalowym dzbankiem, wpasują się w styl niejednej kuchni. 

jaki ekspres przelewowy
fot. Unsplash.com

Philips HD7761/00

Jeżeli cenimy sobie zapach świeżo mielonej kawy, jest to ekspres przelewowy stworzony dla nas. Dzięki funkcji wbudowanego młynku do kawy, codziennie będziemy mogli się cieszyć nie tylko zapachem, ale przede wszystkim aromatem idealnie zmielonych ziaren. 

Przelewowy ekspres tej firmy posiada pokrętło, które pozwala nam stworzyć optymalny aromat kawy. Dzięki stopniom mielenia, możemy uzyskać kawę mocną, lub o delikatnym smaku. 

Philips HD761/00

Ten  jasnobeżowy ekspres ze szklanym dzbankiem posiada podświetlany wyłącznik led. Podświetlenie to w łatwy sposób informuje nas, że ekspres jest włączony. Mimo to, funkcja Auto-off po 30 minutach automatycznie wyłącza urządzenie.

Jak wymienione już w tym artykule ekspresy tej firmy, również HD761/00 wyposażony jest w tłoczek aroma twister. Mamy też dostępną opcję uniemożliwiającą kapanie, gdy wyjmiemy dzbanek ekspresu przed zakończeniem cyklu parzenia. 

Wybór odpowiedniego dla nas ekspresu przelewowego to nie lada zadanie. Wszystko to dzięki różnorodnym funkcjom i niepowtarzalnemu designowi każdego modelu. Możemy dopasować ekspres do stylu urządzeń w naszej kuchni. Wybierając model bezpieczny, z termosem, dzięki czemu nie musimy się bać, że nasze dzieci poparzą się kawą. Modele z wbudowaną funkcją auto wyłączania przygotują nam kawę, której zapach obudzi nas o poranku. Te, które posiadają specjalne miejsca na przechowywanie zarówno kabli, jak i uchwytów od dzbanków zapewnią nam bezpieczeństwo przechowywania urządzenia. Każdy model ma w sobie coś wyjątkowego, co pozwala nam wybierać między niezwykłymi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here